Loading...
OFERTA2018-09-26T21:17:46+00:00

OFERTA

Realizujemy profesjonalne materiały filmowe i fotografizne, przy użyciu dronów.

Opcjonalnie, wykorzystujemy inne technologie, uzupełniając materiał o nagrania i zdjęcia wykonane przy użyciu zaa-wansowanych wysięgników i gimbali. Potrafimy mocować kamery wszędzie: na samochodach, motorach, quadach i rowerach, kaskach, ubraniach, samolotach i motolotniach, nartach, deskach surfingowych, łodziach… dosłownie wszędzie. Wykonujemy nagrania podwodne. Pracujemy w rozdzielczości 4K UHD. Dysponujemy własnym studiem edycji i montażu filmów.

Specjalizujemy się w relacjach z wydarzeń, prezentacjach obiektów nieruchomych takich jak domy i osiedla oraz ruchomych np. samochody, motory, samoloty… Wykonujemy inspekcje obiektów takich jak dachy, maszty, wielkoformatowe nośniki reklamowe i pylony. Uwieczniamy zwariowane imprezy terenowe takie jak wspinaczka, cross, enduro, rajdy a także wodne i motorowodne – pojedziemy w dowolne miejsce na świecie, żeby sfilmować i sfotografować twoje fascynacje.

Naszą grupą docelową są organizatorzy wszelkiego rodzaju imprez, developerzy, agenci nieruchomości, zwolennicy ekstremalnych zabaw i wszyscy ci, którzy pragną zaprezentować swoje fascynacje, hobby lub obiekty w nowy atrakcyjny sposób.

Nasi piloci posiadają licencje UAVO – ang. Unmanned Aerial Vehicle Operator, czyli „operator bezzałogowego statku powietrznego”. Dodatkowo, część naszych pilotów posiada uprawnienia żeglarskie i motorowodne oraz licencje PADI Open Water, a także sprawnie porusza się z kamerą motorami enduro i quadami.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty.